به جمع مدرسین مهارت من بپيونديد

مهارت ها و تجربيات خود را با ميليونها فارسي زبان در سراسر دنيا به اشتراك بگذاريد و از آن كسب درآمد كنيد

بيشتر بدانيد همین الان شروع کنید

هر كسي مهارتها و تجربياتي دارد كه بخواهد با همه به اشتراك بگذارد

کلاسهای مهارت من هر روزه توسط كساني تدريس مي شوند كه احساس مي كنند كاري انجام مي دهند و يا تجربياتي دارند كه دوست دارند به بقيه ياد دهند و يا ديگران بدنبال يادگيري آن هستند.
دوستان شما هم كلاسي هايتان و يا هر كسي مي تواند مخاطب شما باشد. نيازي نيست كه تجربه تدريس داشته باشيد و يا بدانيد كه كلاستان را چطور شروع كنيد و يا چطور دانشجويانتان را زياد كنيد. ما براي رسيدن به آن به شما كمك مي كنيم.

چرا در شبکه اجتماعی آموزشی مهارت من تدریس کنیم؟

آموزش با کیفیت ببینید

مهارت های خود را به دیگران بیاموزید

تمرین های کلاسی را انجام دهید

از مهارت های خود کسب درآمد کنید و از آن لذت ببرید

به یک استاد موفق تبدیل شوید.

اولین کلاس خود را بسازید.

آیا نمی دانید چگونه اولین کلاس خود را شروع کنید؟ فکر می کنید چیزی برای آموزش ندارید؟ به ادامه مطلب بروید تا آموزشهای لازم را ببینید.

کلاسهای خود را به اشتراک بگذارید.

کلاس های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید تا مهارت جویان بیشتری داشته باشید.

از درآمد خود لذت ببرید.

با عضویت در طرح الماس صد در صد درآمد کلاسها برای شماست. هر چه کلاسهای بیشتر و مهارت جویان بیشتری داشته باشید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

برای تدریس آماده اید؟

دیگران منتظر شما هستند. مهارت هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.


سوالات متداول

 • چه کسانی می توانند در شبکه مهارت من تدریس کنند؟

  هر کسی می تواند یک دوره آموزشی را شروع کند. تا زمانی که شما به اصول و قوانین ما پایبند باشید کلاس شما در شبکه قرارخواهد گرفت.

 • چه کلاس هایی را در شبکه مهارت می توان تدریس کرد؟

  کلاس های شبکه مهارت تقریبا هر چیزی را شامل می شود. مهارت در هر زمینه ای ، آشپزی، طراحی، کارآفرینی، فیلم سازی، بازیگری، ساخت انیمیشن و بازی، مهارت های عمومی، مدیریت، نویسندگی، موزیک، عکاسی ، تولید و هر چیز دیگری. ما شبکه مهارت را برای تمام فارسی زبانان خلاق در سراسر دنیا ساخته ایم.

 • کلاسهای شبکه مهارت شامل چیست؟

  کلاسهای مهارت شامل ترکیبی از درسهای ویدئویی و تمارین هست. همچنین شما می توانید با اساتید و دیگر مهارت جویان در ارتباط باشید و سوالهایتان را بپرسید و مطالبتان را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید نمونه کارهایتان را برای اساتید بفرستید و تا توسط او بررسی و رفع اشکال شود.
  کلاسهای مهارت واقعی است !!!

 • پروژه کلاسی چیست؟

  تمام کلاسهای مهارت شامل پروژه هایی است که به مهارت جویان کمک می کند مهارت های جدیدشان را تمرین کنند و پروژه هایشان را برای اساتید بفرستند و از نظرات سازنده آنها و دیگر مهارت جویان بهره مند شوند.

 • آیا منابعی برای یادگیری نحوه تدریس در مهارت وجود دارد؟

  بله منابع زیادی برای یادگیری اساتید و نحوه برگزاری کلاس و اینکه چگونه کلاسهای بهتر و پر فروش تری داشته باشیم، چگونه کلاسهای خودمان را به اشتراک بگذاریم و ... وجود دارد که می توانید از بخش بیشتر بدانید به آنها دسترسی داشته باشید.

 • چگونه می توانم کسب درآمد کنم و چقدر؟

  کلاستان را شروع کنید، در شبکه مهارت بارگذاری کنید، برای آن قیمتی منصفانه بگذارید و آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید. شما می توانید از یک تا میلیونها تومان در ماه از این سایت درآمد داشته باشید.میلیونها نفر از کلاسهای مهارت دیدن می کنند و تمرکز مهارت بر کلاسهای ارزان برای همه است.100% قیمت کلاسها به شما پرداخت می شود پس درآمد شما به تلاشتان بستگی دارد.