قوانین و مقررات


 1. سایت مهارت من به اطلاعات خصوصی اعضایی که ازخدمات سایت بهره می برند، احترام گذاشته واز آنها محافظت می نماید.

 2. فعالیت این سایت براساس قوانین جاری کشور و قانون تجارت الکترونیک است ومسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، برعهده خود کاربران می باشد.

 3. مسئولیت حفظ رمز عبور برعهده کاربران است و سایت مهارت من درقبال سهل انگاری کاربران وسواستفاده های احتمالی ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

 4. مسئولیت درست وصحیح بودن مطالب و آموزش هایی که مهارت جویان درج میکنند، برعهده خود آنان است ، لذا سایت مهارت من دراین مورد هیچ مسئولیتی را قبول نمی نماید.

 5. تمامی آموزش های ارسالی روی سایت برای اعضا عمومی هستند و همه کاربران عضوکلاس مربوطه حق مشاهده واستفاده از آن را دارند . استفاده ازاین آموزشها درسایت های دیگر وشبکه های اجتماعی فقط با ذکرمنبع امکانپذیر و مجاز می باشد.

 6. سایت مهارت من تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد راکه ممکن است ناشی ازمشکلات اینترنتی رایج،مشکلات مخابراتی،سخت افزاری،انسانی و...باشد را بر عهده ندارد.

 7. واریز مبلغ به حساب کاربران گرامی درانتهای هرماه امکانپذیراست.همچنین ارائه این خدمات در روزهای تعطیل رسمی انجام نمی گردد.

 8. آموزش ها باید درصورت امکان عملی وصحیح باشند ودرکیفیت تصویروصدای ویدئوی ارسالی کاربران سایت مسئولیتی ندارد.خواهشمند است کاربران در کیفیت فیلم دقت لازم را به عمل آورند.

 9. آموزش هر محتوا ومطلب که با قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران و مسائل اخلاقی-اجتماعی مغایرت داشته باشد، ممنوع است ومهارت من حق حذف کاربر در این موارد را دارد.

 10. هرگونه فعالیت سیاسی در محتوای آموزش ها به شدت ممنوع است ، لذا دقت فراوان در این موارد را داشته باشید،کاربر از سیستم سریعا حذف خواهد شد.

 11. تمامی آموزش ها توسط کاربران باید در چهارچوب اخلاقیات ومتناسب با شرایط اجتماعی باشد ، هرگونه آموزش وتصویر مستهجن در سایت مهارت من ممنوع می¬باشد.

 12. مواردی مانند : انتشار اکاذیب ، اهانت به شخص،گروه ،سازمان ،قوم یا کشور، استفاده غیرمجاز از آموزشهای دیگران و مطالب آموزشی شخصی دیگر بانام خود ، استفاده از هرگونه موارد پیرامون شرط بندی ممنوع بوده و سایت دراین موارد اختیار دارد تا کاربر را از سیستم خارج نماید.

 13. سایت مهارت من می تواند هرقسمتی از این توافق نامه را در هر زمانی تغیردهد .متن به روز شده همواره دراین صفحه قرار دارد وهرزمان که مخالفتی داشتید میتوانید از عضویت انصراف دهید.

 14. به ازای هر مهارت جو فقط یک درخواست عضویت درسیستم ثبت خواهد شد و از ثبت درخواست های تکراری جلوگیری می نماید.

 15. عضویت وفعالیت در سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست وعضویت کاربران در سایت دلیل بر قبول وپذیرش تمامی مفاد این موافقتنامه بوده وخلاف آن به هیچ روی پذیرفته نیست.